menininkai,

turintys idėją, kaip konkrečią miesto sieną paversti gatvės meno kūriniu, kviečiami išsirinkti patinkančią erdvę, registruotis ir idėjas paversti realybe. Kauno savivaldybė kūrėjams suteiks ne tik pagalbą procedūrose, tarpininkavimą, bet ir dalinį finansavimą. Pageidaujama kūryba turi būti meninė, matoma viešai ir be reklaminio turinio (reklaminis turinys galimas, bet jis bus miesto apmokestintas).

žingsniai

1. Sienos pasirinkimas

Žemėlapyje pateikiamos visos šiuo metu menininkams atviros Kauno sienos. Išsirinkite labiausiai tinkamą plokštumą Jūsų kūriniui ir paspaudę ant jos galėsite susisiekti su savininku.

2. Registracija

Užpildykite registracijos formą. Jūsų pateiktus duomenis bei darbų pavyzdžius matys sienų savininkai, kurie turės galimybę su Jumis susisiekti.

3. Finansavimas

Menininkai, darbų įgyvendinimui norintys gauti finansavimą iš Kauno miesto savivaldybės, turi pateikti paraišką programai „Kauno akcentai“. Kūrinio įgyvendinimą gali finansuoti ir sienos savininkas.

daugiau

4. Darbų pradžia

Sienos savininkui ir menininkui sutarus dėl piešinio, menininkas teikia „Kauno akcentų“ paraišką finansavimui gauti (jei sienos savininkas pasirenka nefinansuoti kūrinio realizavimo proceso. Jei pasirenka finansuoti – prašymas leidimui piešti teikiamas čia). Gavęs finansavimą arba sutikimą menininkas pradeda piešimo procesą.

sienų žemėlapis

Maža maža
Vidutinė Vidutinė
Didelė Didelė
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.