žingsniai

1. Registracija

Nusprendę papuošti savo statinio sieną gatvės menu, užpildykite registracijos formą. Tam, kad kūrėjai galėtų tinkamai pasirinkti sieną, svarbu žinoti jos plotą, būklę, pagrindo medžiagą ir kitą, Jūsų nuomone, svarbią informaciją.

2. Menininko paieška

Žemėlapyje menininkams pateikiamas kūrybai atvirų sienų sąrašas. Kūrėjui pasirinkus Jūsų sieną, būsite apie tai informuoti. Menininkų kūrybą galite rinktis ir patys – žemiau pateikiamas užsiregistravusių kūrėjų sąrašas su jų darbų pavyzdžiais.

3. Finansavimas

Kartu su kūrėju, pasirinkusiu Jūsų sieną, aptarsite, kokį kūrinį ant statinio norite matyti. Šio kūrinio projektą ir prašymą finansuoti jo įgyvendinimą menininkas teikia „Kauno akcentų“ programai. Prie miesto tapimo gatvės meno centru galite prisidėti ne tik suteikdami laisvą erdvę kūrybai, bet ir visiškai ar iš dalies finansuodami piešinio atsiradimą ant Jūsų sienos.

4. Leidimas statinio atnaujinimui

Jei piešinį nuspręsite finansuoti patys, jo projektą taip pat reikia pateikti „Kauno akcentų“ komisijai, paraiškoje paminint, kad 100 proc. kūrinio įgyvendinimo finansuosite patys. Paraišką teikti galima čia.

Jei pastatas paveldosauginis arba yra paveldosauginėje zonoje, jo atnaujinimui reikia gauti ir Kultūros paveldo departamento leidimą. Informaciją apie leidimų gavimo procedūras teikia:

Kauno miesto savivaldybės Kultūros paveldo skyriaus specialistė Sigita Bugenienė

Tel. nr. (8 37) 42 27 43

El. paštas [email protected]

menininkų siena

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.