žingsniai

1. Sienos pasirinkimas

Žemėlapyje pateikiamos visos šiuo metu menininkams atviros Kauno sienos. Išsirinkite labiausiai tinkamą plokštumą Jūsų kūriniui ir paspaudę ant jos galėsite susisiekti su savininku.

2. Registracija

Užpildykite registracijos formą. Jūsų pateiktus duomenis bei darbų pavyzdžius matys sienų savininkai, kurie turės galimybę su Jumis susisiekti.

3. Finansavimas

Menininkai, darbų įgyvendinimui norintys gauti finansavimą iš Kauno miesto savivaldybės, turi pateikti paraišką programai „Kauno akcentai“. Kūrinio įgyvendinimą gali finansuoti ir sienos savininkas.

daugiau

4. Darbų pradžia

Sienos savininkui ir menininkui sutarus dėl piešinio, menininkas teikia „Kauno akcentų“ paraišką finansavimui gauti (jei sienos savininkas pasirenka nefinansuoti kūrinio realizavimo proceso. Jei pasirenka finansuoti – prašymas leidimui piešti taip pat gaunamas pateikus paraišką „Kauno akcentų“ komisijai, nurodant, kad 100 proc. kūrinio įgyvendinimą finansuos sienos savininkas). Gavęs finansavimą arba sutikimą menininkas pradeda piešimo procesą.

sienų žemėlapis

Maža maža
Vidutinė Vidutinė
Didelė Didelė
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.