Sienų savininkams

Nuo šiol ir Jūsų statinio siena gali tapti meno kūriniu! Kaune esančių individualių namų savininkai, bendrijos, seniūnijos, įstaigos, organizacijos bei įmonės kviečiamos siūlyti sienas, tvoras, apleistus pastatus, garažus ir sandėlius, vizualiai pavargusias pastatų sienas ar bromus, kitas viešas ir matomas erdves bei plokštumas, kurias savo kūryba galėtų papuošti menininkai. Registruoti galima ne tik jau stovinčias sienas, bet ir naujai statomų pastatų projektus, planus ir ateities galimybes.

žingsniai

1. Registracija

Nusprendę papuošti savo statinio sieną gatvės menu, užpildykite registracijos formą. Tam, kad kūrėjai galėtų tinkamai pasirinkti sieną, svarbu žinoti jos plotą, būklę, pagrindo medžiagą ir kitą, Jūsų nuomone, svarbią informaciją.

2. Menininko paieška

Žemėlapyje menininkams pateikiamas kūrybai atvirų sienų sąrašas. Kūrėjui pasirinkus Jūsų sieną, būsite apie tai informuoti. Menininkų kūrybą galite rinktis ir patys – žemiau pateikiamas užsiregistravusių kūrėjų sąrašas su jų darbų pavyzdžiais.

3. Finansavimas

Kartu su kūrėju, pasirinkusiu Jūsų sieną, aptarsite, kokį kūrinį ant statinio norite matyti. Šio kūrinio projektą ir prašymą finansuoti jo įgyvendinimą menininkas teikia „Kauno akcentų“ programai. Prie miesto tapimo gatvės meno centru galite prisidėti ne tik suteikdami laisvą erdvę kūrybai, bet ir visiškai ar iš dalies finansuodami piešinio atsiradimą ant Jūsų sienos.

4. Leidimas statinio atnaujinimui

Jei pastatas yra paveldosauginis, jo atnaujinimui reikia gauti Kultūros paveldo departamento leidimą. Informaciją apie leidimų gavimo procedūras teikia:

Kauno miesto savivaldybės Kultūros paveldo skyriaus specialistė Sigita Bugenienė

Tel. nr. (8 37) 42 27 43

El. paštas sigita.bugeniene@kaunas.lt

menininkų siena

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.